مردان سیاهپوش به واقعیت تبدیل شد، موجودات فضایی با آمریکا در ارتباط هستند!؟


به پيشخوان برويد > نمايش > فهرست ها رفته و فهرست خود را بسازيد . نسخه وردپرس شما بايد 3.0 به بالا باشد تا فهرست ها کار کنند .

زمان ارسال : شنبه, 12 دسامبر, 2020, 4:30   توسط : مهدی هادیان

مردان سیاهپوش به واقعیت تبدیل شد، موجودات فضایی با آمریکا در ارتباط هستند!؟


یک مقام فضایی اسرائیلی در اظهارنظری جنجالی ادعا کرد که موجودات فضایی با ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در ارتباط هستند

یک مقام فضایی اسرائیلی در اظهارنظری جنجالی ادعا کرد که موجودات فضایی با ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در ارتباط هستند و تا زمان آمادگی بشر برای پذیرش آن ها همچنان مخفی خواهند ماند.

حایم اشد ( Haim Eshed ) ، رئیس سابق بخش فضا در وزارت جنگ اسرائیل در اظهارنظری جنجالی اعلام کرد موجودات فضایی چندین سال است که با آمریکا در ارتباط هستند ، اما از مقامات آمریکایی درخواست کردند تا زمانی که بشریت برای پذیرش آن ها به آمادگی کامل نرسیده اند ، در مورد آنها خبری را منتشر نکنند.

جزئیات ادعای ارتباط با موجودات فضایی توسط آمریکا

حایم اشد که به عنوان یک استاد دانشگاه و ژنرال بازنشسته شناخته می شود با وجود جایگاه اجتماعی ویژه خود تاکید کرد موجودات فضایی به همان مقدار که در خصوص بشریت کنجکاو هستند ، خواهان درک بهتر جهان بوده و برای شناخت ابعاد هستی سخت در تلاش هستند.

این مقام فضایی با تاکید بر تماس مخفیانه آمریکا و اسرائیل با موجودات فضایی افزود مقامات آمریکا و اسرائیل با موجودات فرازمینی که به یک فدراسیون کهکشانی تعلق داشتند ارتباط برقرار کردند و در خصوص همکاری بین دو طرف نظیر ساخت یک پایگاه زیرزمینی در اعماق مریخ توافقنامه ویژه ای را به امضا رساندند که در حال حاضر فضانوردان آمریکایی و نمایندگان فضایی ها در آن جا حضور دارند.

ترامپ هم از وجود موجودات بیگانه مطلع است


حایم اشد در ادامه گفته‌های خود بیان کرد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، از وجود موجودات فرازمینی اطلاع دارد و حتی ترامپ قصد داشت این اطلاعات را افشا کند، اما از وی خواسته شد تا برای جلوگیری از وجود هیجانات جمعی از اطلاع‌رسانی در این خصوص خودداری کند.

موجودات فرازمینی منتظر آمادگی بشریت برای پذیرش آنها


این مقام فضایی در ادامه بیان کرد موجودات فضایی منتظرند تا انسان‌ها به پیشرفت‌های لازم دست پیدا کنند و تمام بشر بتواند به خوبی فضا و سفینه‌های فضایی را درک کند، به همین دلیل فضایی‌ها تا زمانی که انسان‌ها آمادگی پذیرش آنها را نداشته باشند، همچنان پنهان خواهند ماند.

حایم اشد در پاسخ به این سوال که چرا اکنون دست به افشاگری زده است؟ بیان کرد به این دلیل که رویکردها تغییر کرده و اکنون مردم به راحتی این موضوعات را درک می‌کنند. وی افزود اگه من در ۵ سال گذشته از چنین مطالبی سخن می‌گفتم مرا در بیمارستان بستری می‌کردند، اما من اکنون تمام مدارک و جوایز را دریافت کرده‌ام و دانشگاه‌های خارجی برایم احترام خاصی قائل هستند. گفتنی است تاکون وزارت دفاع آمریکا، کاخ سفید و مقامات رژیم صهیونیستی نسبت به چنین ادعاهایی هیچ واکنشی نشان ندادند.

منبع جهانی خبر: www.nbcnews.comنوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .